-32%Мікшерний пульт пасивний WHARFEDALE PRO R-200
- Готово до відправки
- Код: R-200
5 000 ₴
3 399 ₴
WHARFEDALE PRO R-200
Компактний малошумний мікшерний пульт Wharfedale Pro R-200 (4 моновходи, 2 стереовходи, 1 AUX-шина).
Серія мікшерів серії R розроблена з урахуванням найвищих вимог, передбачуваних умов професійної роботи.
Концертні та студійні мікшери цієї серії забезпечують найвищу якість звучання й простоту в роботі. Компактні міцні корпуси та продумане компонування розраховані на приватне транспортування і швидке під'єднання. Серія представлена трьома моделями мікшерів: 20, 16 та 10-канальною.
Кожен вхідний канал 10-канального мікшера Wharfedale Pro R-200 має 3-смуговий еквалайзер, 60-міліметрові фейдери, режими PFL, Solo, Mute/ALT і світлодіодний індикатор «пік/сигнал». Мікшер обладнаний роздільними виходами для моніторингу (room/headphone), мають два AUX-посилання до та після фейдеру та комплект кріплень для встановлення в 19-дюймовий рек.
| ОСНОВНИЙ ХАРАКТЕРИСТИКИ WHARFEDALE PRO R-200 | |
|---|---|
| Входи | 4 мікрофонних/лінійних, 2 стерео |
| Загальні нелінійні спотворення (1 кГц/±14 дБU) | не більш ніж 0,0025% |
| Частотний діапазон (+0 дБ/-1дБ) | 20 Гц - 20 кГц |
| Канальні еквалайзери (±15 дБ) | 80, 2.5k, 12k |
| Шум секции MAIN MIX | не більш ніж -90 дБU |
| Максимальний рівень (MIC, TAPE) | +13 дБU |
| Максимальний рівень (остальні входи) | +25 дБU |
| Максимальний рівень (всі виходи) | +22 дБU |
| Імпеданс MIC | 3 кОм |
| Імпеданс INSERT | 20 кОм |
| Імпеданс інших входів | 10 кОм |
| Імпеданс усіх виходів | 100 Ом |
| Фантомне харчування | +48 В (сим. входи) |
| ПОРОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ WHARFEDALE PRO R-200 | |
| Розміри (ВхШхГ) | 80х225х280 мм |
| Маса | 4,4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Пасивний мікшерний пульт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 399 ₴






