Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цифровий детектор металу, прихованої проводки, деревини HW-710 - це багатофункціональний детектор для виявлення металу (сталь, мідь), кабелю, дерева прихованого у стінах, стелях та підлогах. Детектор легко виявляє приховані металеві труби, електропровід, шпильки, дерев'яні рами та інші предмети на глибині до 80 мм.
Використання цього приладу зробить свердління стін безпечним. Ви зможете побачити розташування об'єктів у стінах і знати на якій глибині вони знаходяться.
Детектор має кілька режимів роботи:
- 3-и режими виявлення сторонніх об'єктів: зазвичай відноситься до дерева до 38 мм в глибину.
- Режим сканування металу: знаходить магнітний метал (залізо) - на глибині до 80 мм, не магнітний метал (мідь, алюміній тощо) - до 60 мм у глибину.
- Режим сканування дроту змінного струму: підтримує пошук не екранованого дроту під змінною напругою до 51 мм у глибину.
Характеристики:
- Виявлення чорних металів: до 80 мм завглибшки.
- Виявлення кольорових металів: до 60 мм завглибшки.
- Виявлення змінної напруги: до 51 мм завглибшки.
- Виявлення деревини: 38 мм.
- Екран: РК з підсвічуванням.
- Аудіо- і візуальна індикація: звуковий сигнал і РК-дисплей, що легко читається.
- Автоматичне вимкнення за 3 хвилини.
- 4 режими детектора: точне сканування, сканування металів, визначення глибини та сканування змінного струму.
- Колір: коричневий.
- Матеріал: ABS пластик.
- Розмір: 17.4 х 7.6 х 4.1 см.
- Вага: 170 г
- Живлення: батарея 6F22 9 "крона" (НЕМАЄ У КОМПЛЕКТІ).
Комплектація: детектор, коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Автоматичне відключення | 3 хв |
| Стан | Новий |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення кольорових металів | 60 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 51 мм |
| Виявлення чорних металів | 80 мм |
| Максимальна глибина виявлення | 80 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Монітор | LCD |
- Ціна: 880 ₴









