-1%влевовправо
Шестерня для М'ясорубки Kenwood KW650738 ff
- В наявності
- Код: KW650738
193 ₴
191 ₴
+380 (98) 985-54-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня для м'ясорубки Kenwood KW650738. Оригінальна шестерня від компанії Kenwood. Діаметр малого кола: 30.5мм. Діаметр великого кола: 44мм. Висота: 35/18,5мм. Загальна висота: 45мм. Кількість зубців: 10/27.
Сумісність з моделями:
| Модель | Бренд моделі | Індустріальний код | Модель | Бренд моделі | Індустріальний код |
|---|---|---|---|---|---|
| MG300 | Kenwood | 0WMG300002 | MG400 | Kenwood | 0WMG400010 |
| MG450 | Kenwood | 0WMG450002 | MG450 | Kenwood | 0WMG450004 |
| MG450 | Kenwood | 0WMG450012 | MG470 | Kenwood | 0WMG470002 |
| MG470 | Kenwood | 0WMG470007 | MG474 | Kenwood | 0WMG474002 |
| MG474 | Kenwood | 0WMG474006 | MG476 | Kenwood | 0WMG476006 |
| MG480 | Kenwood | 0WMG480002 | MG480 | Kenwood | 0WMG480006 |
| MG510 | Kenwood | 0WMG510002 | MG510 | Kenwood | 0WMG510008 |
| MG511 | Kenwood | 0WMG511002 | MG515 | Kenwood | 0WMG515002 |
| MG516 | Kenwood | 0WMG516002 | MG516 | Kenwood | 0WMG516006 |
| MG517 MINCER - comprised of MG510 mincer + MGX400 dicer attachme | Kenwood | 0WMG517001 | MG517 MINCER - comprised of MG510 mincer + MGX400 dicer attachme | Kenwood | 0WMG517002 |
| MG517 MINCER - comprised of MG510 mincer + MGX400 dicer attachme | Kenwood | 0WMG517007 | PG500 | Kenwood | 0WPG500002 |
| PG520 | Kenwood | 0WPG520002 | MG500 | Kenwood | MG500-NOSAP |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота великого кільця | 18.5mm |
| Висота малого кільця | 35mm |
| Діаметр великого кільця | 44mm |
| Діаметр малого кільця | 30.5mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 27 |
| Кількість зубців малого кільця | 10 |
| Загальна висота | 45mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Колір | Білий |
- Ціна: 191 ₴


