-1%влевовправо
Шестерня середня D=28/80mm, H=26/14(36)mm для м'ясорубок (універсальна) ff
- В наявності
183 ₴
181 ₴
+380 (98) 985-54-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня середня м'ясорубок (універсальна).
Діаметр малого кола: 28мм.
Діаметр великого кола: 80мм.
Висота: 26/14мм.
Загальна висота: 36мм.
Кількість зубців: 14/78 (прямі).
Сумісність з моделями:
| Модель | Бренд моделі | Індустріальний код | Модель | Бренд моделі | Індустріальний код |
|---|---|---|---|---|---|
| AU 461 | Aurora |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота великого кільця | 14mm |
| Висота малого кільця | 26mm |
| Діаметр великого кільця | 80mm |
| Діаметр малого кільця | 28mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 78 |
| Кількість зубців малого кільця | 14 |
| Загальна висота | 36mm |
| Тип шестірні | Середня |
| Колір | Білий |
- Ціна: 181 ₴





