-1%влевовправо
Шестерня малая (с втулкой) D=17.5/45mm, H=23.5/12(33.4)mm для мясорубки (универсал) ff
- В наличии
153 ₴
151 ₴
+380 (98) 985-54-55
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Универсальная шестерня малая для мясорубки (с металлической втулкой).
Диаметр малого круга: 17,5мм.
Диаметр большого круга: 47мм.
Высота: 23,5/12мм.
Общая высота: 33,4мм.
Количество зубцов: 16/54кос.
Сумісність з моделями:
| Модель | Бренд моделі | Індустріальний код | Модель | Бренд моделі | Індустріальний код |
|---|---|---|---|---|---|
| ST-FP0094 | Saturn | MGR 115 | Mirta | ||
| MGR 12 | Mirta | ST-FP7098 | Saturn | ||
| ST-FP8090 | Saturn | ST-FP0098 | Saturn | ||
| MGB 380 | Mirta | MGB 80 | Mirta | ||
| MGR 15 | Mirta | MGR 310 | Mirta | ||
| MGR 312 | Mirta | MGR 312T | Mirta | ||
| MGR 315R | Mirta | MGR 315T | Mirta | ||
| MGR 318 | Mirta | MGR 320М | Mirta | ||
| AU 461 | Aurora |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Universal |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 12mm |
| Висота малого кільця | 23.5mm |
| Діаметр великого кільця | 45mm |
| Діаметр малого кільця | 17.5mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 54 |
| Кількість зубців малого кільця | 16 |
| Общая высота | 33.4mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Белый |
- Цена: 151 ₴





